נגישות
מרכז ההזמנות:  072-2220002

צרו קשר

פנייתך נשלחה.
נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם.

 

אמסטרדם – עיר של נופים

 
נופים נהדרים, אתרים מרתקים ואינספור בילויים ממתינים באחד המקומות הפופולריים ביותר בעולם, אמסטרדם. בירת הולנד מיצבה עצמה בשנים האחרונות כאחת הערים עם כמות התיירים הגדולה ביותר בעולם, בשל העובדה הפשוטה שתמיד יש שם מה לעשות.
 

נופש באמסטרדם וביקור במוזיאונים

 
כל תייר שמגיע אל אמסטרדם יוכל בקלות להסתדר ולנווט בין הרחובות המסקרנים של העיר וללא שום בעיה הוא יגיע אל אתרים אטרקטיביים שיהפכו לו את הטיול למיוחד ויוצא דופן, מה שלמעשה הפך את הביקוש אל דילים לאמסטרדם לגבוה מאוד. האתר הראשון בו שווה לבקר בעיר הבירה של המדינה שגילתה לעולם את אחד האמנים הגדולים בתולדותיו הוא גם המקום בו מוצגות לא מעט מיצירותיו, כאשר הכוונה היא למוזיאון "ואן גוך". המוזיאון שקרוי על שמו של האמן ההולנדי הגדול ביותר מציע לחזות ביצירותיו לאורך השנים ולהתרשם מסוג העבודה המיוחד שהפך אותו ליחיד מסוגו.
 
עוד מוזיאון אטרקטיבי למבקרים באמסטרדם הוא מוזיאון מדאם טוסו, מוזיאון השעווה. נופש באמסטרדם ללא ביקור במוזיאון השעווה יהיה נופש הרבה פחות מהנה, מאחר שבמוזיאון מדאם טוסו תוכלו להצטלם עם כל האנשים המפורסמים אותם אתם מעריצים ומעריכים, וזאת מבלי שהם יוכלו לסרב אליכם בשל העובדה הפעוטה שכולם עשויים משעווה.
 


שתי בירות, עיר אחת 

 
ומבירה הולנדית אחת, אמסטרדם, לבירה הולנדית אחרת, הייניקן. מקורה של הבירה המפורסמת בכל העולם הינו בהולנד, ואמסטרדם מציגה את אחד ממוזיאוני הבירה המרהיבים ביותר בהם ייצא לכם לבקר, כאשר במהלך הסיור תוכלו לחוות מקרוב כיצד מכינים את הבירה במבשלות הייניקן, מה התהליך שעובר כל בקבוק עד הגיעו למדפים וכמובן שתזכו לטעום מהמשקה הנהדר.
 
לצד המוזיאונים המרתקים של העיר, דילים לאמסטרדם יאפשרו לכם לבקר גם בעוד כמה אטרקציות נהדרות בהן לא תצפו ביצירות אמנות, לא תפגשו בדמויות שעווה ואפילו לא תשתו כוס של בירה. האטרקציות הללו מגיעות בדמות כיכר דאם, הכיכר המרכזית של העיר בה בכל שעה תוכלו לצפות בהמון תיירים שנהנים מהמראות הנהדרים בסביבתה, שוק הפרחים בו תזכו לחזות בכמות פרחים גדולה כמוה ככל הנראה טרם נתקלתם ובגן החיות ארטיס, בו תפגשו בכ-700 סוגים שונים של בעלי חיים.