נגישות
מרכז ההזמנות:  072-2220002

צרו קשר

פנייתך נשלחה.
נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם.


דילים לאמסטרדם וסיור בשווקים

 
אמסטרדם היא עיר אשר מלאת אטרקציות, כשאחת המרכזיות שבהן היא אטרקציית השווקים. כמות השווקים המסקרנים בעיר היא גדולה, כשלא חשוב לאיזה שוק תבחרו ללכת, סביר להניח שתמצאו עולם ומלואו.
 

חבילת נופש באמסטרדם וביקור בשווקים המרכזיים של העיר

 
השוק המרכזי של אמסטרדם והשוק שאין חבילת נופש באמסטרדם שלא תציע לכם את האפשרות לחוות אותו, הוא שוק הפרחים. במרחק הליכה קצר מהכיכר המרכזית של העיר, כיכר דאם, יושב לו השוק המרהיב הזה, שמציג את כמות הפרחים אולי הכי גדולה בה נתקלתם מעודכם, כאשר לצידם תוכלו למצוא גם עציצים, זרעים וציוד גינון, על מנת שגם אתם תוכלו לגדל לבדכם פרחים צבעוניים ויפהפיים, שיהפכו את הבית שלכם לססגוני כמעט כמו שוק הפרחים עצמו. דילים לאמסטרדם יציעו לכם להגיע גם אל שוק אלברט קוויפ, אחד השווקים העתיקים ביותר בבירת הולנד.
 
שוק אלברט קוויפ הוא שוק שהינו עמוס לאורך כל שעות היום, מהסיבה הפשוטה שהוא מציע הכל מהכל, בין אם מדובר במאכלים דוגמת גבינות או קינוחים שמוכנים על המקום כמו ופלים ופנקייקים ובין אם מדובר בבגדים ומוצרים קוסמטיים.
 

הכירו את שוק הפשפשים של אמסטרדם

 
עוד שוק בו תוכלו לבקר במסגרת דילים לאמסטרדם הוא שוק בורנמרקט. בניגוד לשאר השווקים שפתוחים לאורך כל השבוע, שוק זה פתוח אך ורק בימי שבת והוא שוק שונה מאוד משאר השווקים המקומיים, ולו בשל העובדה שהוא נחשב כמעין שוק אלטרנטיבי, אשר הדברים אותם הוא מציע הינם הרבה יותר "רוחניים" דוגמת מזון אורגני וקטורות. השוק האחרון שראוי לציון ושגם אותו אפשר לפקוד במסגרת חבילת נופש באמסטרדם הוא שוק הפשפשים של העיר. שוק זה מאפשר לכל מבקר למצוא אינספור מציאות במחירים חלומיים ולכן הוא הפך להיות אחד השווקים הפופולריים ביותר באמסטרדם, על אף שמעולם לא נדבקה בו ההילה של שווקים דוגמת שוק הפרחים או אלברט קוויפ אשר הוזכרו קודם לכן.