נגישות
מרכז ההזמנות:  072-2220002

צרו קשר

פנייתך נשלחה.
נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם.

 

נופש בכרתים וביקור באתרי העתיקות

 
אחד היעדים הפופולריים ביותר לחופשות של בטן-גב במהלך תקופת הקיץ הוא כרתים. מדובר באי שכל מי שמגיע אליו נהנה מהמים החמימים, החוף המרהיב וכמות התיירים הבלתי נגמרת, מה שהופך את הנופש באי לאחת החופשות הכי מהנות שיש.
 
 

חבילות נופש בכרתים- מתי כדאי לטוס והיכן צריך לנחות 

 
מדובר ביעד אטרקטיבי במיוחד גם עבור התייר הישראלי שכן זהו יעד שמלבד שלל היתרונות בו הוא אוחז, הינו ממוקם במרחק של פחות משעתיים טיסה. חבילות נופש לכרתים מישראל יהיו כאלה שישלבו בדרך כלל טיסה ומלון במחירים שאינם יקרים יחסית, הכל כמובן בכפוף לעונה בה התייר מעוניין לרכוש את החבילה וכמה זמן מראש הוא אכן עשה זאת. בדרך כלל, הטיסות אל האי אינן כל כך יקרות, בעיקר אם מזמינים מספיק זמן מראש, אז ניתן להשיג כרטיסי טיסה במחירים זולים מאוד ולמצוא עצמכם עולים על מטוס בתאריך הנבחר ונוחתים בשדה התעופה של העיר הירקליון, עיר הבירה של האי היווני. השיקול השני כפי שהוזכר קודם לכן הוא העונה בה נרכשת החבילה, שכן חבילות נופש בכרתים בתקופת הקיץ ייאלצו את הרוכש להוציא סכום גבוה בהרבה מזה שיצטרך להוציא מקבילו אם יבחר לטוס אל היעד הנחשק דווקא בתקופת החורף. מדובר ביעד בו גם בתקופת החורף ניתן עדיין לטוס וליהנות, רק יש לקחת בחשבון שלמרות המחירים הנוחים של החבילה בחודשים אלה, המים יהיו קרים הרבה יותר וייתכן מאוד כי יהיה צורך להמריא לאתונה ורק משם להגיע לכרתים, שכן מחוץ לעונת התיירות הטיסות הישירות מישראל אל היעד מתבטלות.
 
 

ייצוגה של התרבות המינואית בכרתים

 
פרט לחוף ים ולחיים תיירותיים של ברים ומסעדות, כרתים נחשבת גם לאחד האיים עם הנוף המרשים ביותר, בעיקר בזכות כמות האתרים העתיקים הנמצאים בשטחה. מדובר באחד המקומות שמתגאים בהכי הרבה מקומות שמציגים לראווה שרידים מהתרבות המינואית, מה שמבטיח מחזה מרהיב כמעט בכל עיר ובכל כפר באי אליו יגיע התייר. וכשמשלבים גם חוף ים נהדר, גם מקומות בילוי וגם אתרים תיירותיים אשר ההגעה אליהם מבטיחה הנאה, אין בכלל ספק כי חבילות נופש לכרתים תהיה אחת הבחירות החכמות ביותר אותם כל מי שמעוניין לבלות כמו שצריך בחופשה מוכרח לעשות.