אמסטרדם – נופש ללא התלבטות

אמסטרדם – נופש ללא התלבטות

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

אותה חופשה - פחות כסף

אמסטרדם – נופש ללא התלבטות

הצג רשימת יעדים לבחירה

אטרקציות באמסטרדם

אחת הערים ביבשת אירופה, ואולי אף בעולם כולו, בהן כמות האטרקציות הינה הגדולה ביותר היא העיר אמסטרדם, בירת הולנד. מדובר בעיר שאינה כל כך גדולה, בטח במובנים אירופיים, כאשר מירב האטרקציות אף נמצאות ברדיוס מצומצם והינן די קרובות האחת לשנייה. רק זיכור  לבדוק לפני זה את מזג האוויר באמסטרדם על מנת לבוא מוכנים

 

דילים לאמסטרדם וביקור בכיכר המרכזית של העיר

 
אחרי שנחתתם מטיסתכם לאמסטרדם, האטרקציה הראשית שתרצו לבקר בה, היא גם זו שמגלמת את המקום המרכזי ביותר בעיר, כיכר דאם. לא מדובר בסתם כיכר מרכזית של עיר, אלא בכזו אליה מגיעים כמעט כל התיירים ולו על מנת לצאת ממנה לנקודות בולטות אחרות בעיר. כיכר דאם מאפשרת התרשמות ממבנים ארכיטקטוניים יוצאי דופן ומרחבה עצומה בה תוכלו לראות מופעי רחוב או לפגוש בכמות נכבדה של יונים, כשסביבה אף נמצאים עוד כמה אטרקציות בולטות של העיר. כך לדוגמא, כמעט ולא תוכלו למצוא דילים לאמסטרדם במסגרתם לא יציעו לכם לצד המלון והטיסה גם על כרטיסים למוזיאון השעווה מדאם טוסו, אחד המקומות הבולטים ביותר בעיר והקרובים ביותר לכיכר. מדובר במוזיאון מיוחד שם תוכלו לפגוש בדמויות השעווה של כל האנשים המוכרים ביותר בעולם, החל מנשיאים, דרך זמרים ועד כוכבי קולנוע.
 

נופש באמסטרדם וסיור ברובע החלונות האדומים
 
עוד מקום שנמצא במרחק של דקות בודדות מהכיכר הוא הרובע המפורסם ביותר באמסטרדם, רובע החלונות האדומים. מלבד הסיור המעט מביך אך עם זאת מרתק בין הסמטאות הצרים ביניהן תוכלו לפגוש בבחורות המפורסמות של הרובע העומדות מאחורי הזגוגיות, תעמוד בפניכם האפשרות גם לשבת וליהנות בכמה מהפאבים והמועדונים האטרקטיביים ביותר באמסטרדם, הנמצאים אף הם ברובע זה. אטרקציה נוספת אליה כדאי שכל מי שבוחר נופש באמסטרדם יגיע, היא מוזיאון הבירה של הייניקן. מדובר באחד הסיורים המעניינים ביותר במהלכם כל אחד יוכל ללמוד אודות המסלול שהבירה עוברת עד שהיא נמזגת אל תוך הכוס, לבקר באולם קולנוע בו יוצג סרט על תהליך הייצור, להכין בקבוק זכוכית עם הקדשה אישית, לשחק במספר משחקים אינטראקטיביים ואף להיכנס אל חדר ליגת האלופות של המקום ולהצטלם עם הגביע הנכסף.