אמסטרדם – נופש ללא התלבטות

אמסטרדם – נופש ללא התלבטות

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

אמסטרדם – נופש ללא התלבטות

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

אמסטרדם – נופש ללא התלבטות

הצג רשימת יעדים לבחירה

מזג אוויר באמסטרדם

 

טסים לאמסטרדם? נופש-אונליין רוצה לאחל לכם חופשה נעימה וממליצה לבחון את מצב מזג האוויר באמסטרדם על מנת להיות מוכנים לכל תרחיש!

 

אמסטרדם היא אחת הערים המהנות ביותר באירופה אך גם אחת הערים היותר קרות שלה. מזג האוויר באמסטרדם אמנם משתנה בין העונות ואינו נשאר על כנו באופן קבוע, אך כמו ברוב המקומות בעולם גם אל הבירה ההולנדית ישנם תאריכים בהם עדיף לבקר וכאלה בהם כדאי לנסות ולהימנע.

 


מתי כדאי לרכוש חבילות נופש לאמסטרדם

 

אחד הדברים החשובים ביותר אותם כדאי לזכור כשמגיעים לביקור באמסטרדם הוא שבכל יום בו תגיעו אל העיר, בכל חודש ובכל עונה, גשם תמיד יוכל לרדת. מהסיבה הזאת, יחד עם הטמפרטורות הצפויות בלילות, תמיד יהיה כדאי לקחת בגדים ארוכים ומחממים, גם אם בחרתם לנסוע בעונת הקיץ. בכלל, חבילות נופש לאמסטרדם לא יבטיחו לכם אף פעם מזג אוויר אטרקטיבי, אך בהחלט תוכלו לצמצם את הסיכויים להיתקלות במזג אוויר קר ובגשמים חזקים, אם תבחרו להגיע אל העיר בחודשי הקיץ. חודשים יוני-יולי-אוגוסט אלו הם חודשים שמזג האוויר הממוצע במהלך היום הוא בסביבות ה-20 מעלות, לא מזג אוויר לוהט שיגרום לכם להשתזף אל מול קרני השמש אך בהחלט מזג אוויר נעים ונוח לטיול. לעומת זאת, בחודשים דצמבר-ינואר-פברואר הטיול בעיר יהפוך לכמעט בלתי אפשרי, עם כמות גדולה של משקעים וקור מקפיא עצמות בסביבות 6 מעלות בשיא, כאשר אל תופתעו אם במהלך טיול שגרתי ברחובות אמסטרדם תיחשפו לקור עז של 0 מעלות. חשוב מאוד לתכנן בקפידה את המזוודה שלכם, לא תרצו לפספס אף אטרקציה באמסטרדם בגלל מזג אוויר!

 

אילו דברים כדאי לקחת בחשבון בטרם רוכשים חבילות נופש באמסטרדם

 

בכלל, חודשי הקיץ הם החודשים האטרקטיביים ביותר לטייל בהם בבירה ההולנדית, לא רק בגלל מזג האוויר הנעים שבמהלך היום, אלא גם בגלל מזג האוויר היחסית נעים, בטח אם אתם לבושים בהתאם, שמחכה לכם במהלך הלילה. כמו כן, ישנן לא מעט אטרקציות בקצה העיר ואפילו מעט מחוצה לה, כמו למשל חורשות למיניהן שחוות פריחה יפהפייה בעונה זו או פארק שעשועים שפותח את שעריו למבקרים רק בזמן הזה. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי חבילות נופש באמסטרדם יהיו יקרות יותר בתקופה זו בשל מזג האוויר הנוח והביקוש הגדול ליעד ולכן גם טיול בתקופת האביב או הסתיו יכול להיות טיול שישלב מזג אוויר מהנה עם מחיר הרבה יותר נוח.