אמסטרדם – נופש ללא התלבטות

אמסטרדם – נופש ללא התלבטות

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

אמסטרדם – נופש ללא התלבטות

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

אמסטרדם – נופש ללא התלבטות

הצג רשימת יעדים לבחירה

הכיף באמסטרדם לא מפסיק לרגע

 

אמסטרדם היא אחת הערים האהובות ביותר בעולם, ולא בכדי. נדמה כי לא חשוב מה שתחפשו ובאיזה סוג בילוי תחפצו, מחפשים אטרקציות באמסטרדם?  שיוכלו להרכיב לכם בילוי בלתי נשכח, בין אם בחרתם בביקור קצר באמסטרדם, ובין אם החלטתם לבלות בעיר למשך זמן ארוך.

 

כאמור, הכיף באמסטרדם לא מפסיק לרגע ולכן חבילות נופש לאמסטרדם הן אחד ממוצרי התיירות המבוקשים ביותר שיש. חבילות אלה יכללו טיסה אל העיר האטרקטיבית ולינה באחד מבתי המלון הרבים והמיוחדים של העיר, כשלכל זה כמובן כל תייר יוסיף את המסלול המועדף שלו שיעבור בין בתי הקפה המיוחדים של העיר, האתרים המרתקים והנופים המרהיבים.

החלק הראשון בכל מסלול, כפי שהוזכר קודם לכן, הוא בתי הקפה המיוחדים של אמסטרדם. את מה שבתי הקפה של העיר מציעים כולם מכירים ואף יש לא מעט אנשים שזוהי המטרה העיקרית בגינה הם נוסעים אל יעד זה. יחד עם זאת, יש עוד לא מעט דברים בזכותם הופך הביקור בבתי הקפה המקומי לביקור חובה, כמו הקפה האיכותי, האפיפיות הטעימות ובעיקר החביתיות(פנקייקים) הקטנות, עליהם מפזרים המקומיים חמאה ואבקת סוכר, במה שהינו אחד מהמעדנים המומלצים ביותר בבירה ההולנדית.

 

החלק השני, זה של האתרים המרתקים, אף הוא חלק בלתי נפרד מכל ביקור בעיר. למרות שיש לא מעט תיירים שעשויים להסתפק בטיול ברחובות העיר לצד ישיבה ממושכת בבתי הקפה, באמסטרדם ישנם כמה אתרים בהם מומלץ מאוד לבקר. בראש ובראשונה מדובר במספר מוזיאונים אטרקטיביים, כמו למשל מוזיאון ואן גוך או מוזיאון מדאם טוסו, ובאתרים שהם כבר חלק מרכזי בנוף של אמסטרדם כמו בית אנה פרנק, הארמון המלכותי וכנסיית נורדרקרק.

 

החלק השלישי והאחרון בכל טיול באמסטרדם הוא הנוף. חבילות נופש באמסטרדם יחייבו מספר עצירות רק על מנת ליהנות מהנוף המרהיב שנגלה לעברכם, ולא חשוב אם בפארקים לאומיים בפאתי העיר או במרכז הסואן שלה. כיכר דאם, שווקים צבעוניים ותוססים, רובעים המיוחדים ועוד לא מעט נופים ממתינים לכל תייר שהחליט לבחור חבילות נופש לאמסטרדם ומוכן לאחת החוויות המהנות ביותר בחייו.