אמסטרדם – נופש ללא התלבטות

אמסטרדם – נופש ללא התלבטות

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

אמסטרדם – נופש ללא התלבטות

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

אמסטרדם – נופש ללא התלבטות

הצג רשימת יעדים לבחירה

אמסטרדם – נופש ללא התלבטות

 

אחד הלבטים הגדולים בטרם טסים ליעד מסוים בחו"ל הוא לגבי העונה בה כדאי להגיע אל אותו היעד. אל רוב היעדים האירופיים למשל, מוטב יהיה להגיע בתקופת הקיץ כאשר העיר אמסטרדם אינה שונה מהם.
 

נופש באמסטרדם בחורף או בקיץ?

 
נכון, חבילת נופש לאמסטרדם יהיה ניתן למצוא לכל אורך השנה אך על מנת ליהנות לחלוטין מהעיר, מומלץ יהיה לבוא בחודשים היותר חמים, חודשי האביב והקיץ, מאחר ובחודשי החורף מזג האוויר יהיה קר עד כדי בעייתי מאוד לבלות ברחובות העיר.
 
יחד עם זאת, חשוב לציין כי נופש באמסטרדם אפשר גם לעשות בחודשי החורף, בטח בחודשי הסתיו, אך יש לקחת בחשבון שיהיה זה הרבה פחות נוח מאחר ומזג האוויר עשוי להגביל אתכם. כך למשל, אם תרצו לבקר במוזיאון ואן גוך או ללכת אל מוזיאון השעווה מדאם טוסו ככל הנראה שלא תיתקלו בבעיה הנראית לעין, אך לעומת זאת אם תכננתם ביקור בפארק אפטלינג או שאפתם לערוך סיור סביב כל המבנים של כיכר דאם, האזורים הפתוחים של אמסטרדם, יהיה עדיף אם תוותרו על הביקור.

אנו מציעים לכם טיסה לפריז כאופציה חלופית להמשך הנופש שלכם באירופה. בכל מקרה מומלץ לברר מראש את מצב מזג האוויר בין אם תחליטו להשאר באמסטרדם או לטוס לפריז.

מה ללבוש באמסטרדם?

 
אל מזג האוויר יש להיערך בהתאם לא רק מבחינת מסלול הטיול, אלא גם מבחינת הלבוש אותו אתם מביאים יחד עמכם במזוודה. כך למשל, חבילת נופש לאמסטרדם בחורף תחייב אתכם בבגדים ארוכים, כפפות, מעיל מחמם ואפילו כובע צמר על מנת לשמור על חום הגוף שלכם ולא להצטנן. לעומת זאת, אם בחרתם נופש באמסטרדם בחודשים דוגמת יוני, יולי או אוגוסט, סביר להניח שתוכלו להסתדר עם חולצה ארוכה דקה כשבמקרים לא מעטים גם עם חולצה קצרה תוכלו להתהלך ברחובות בירת הולנד, מאחר שהטמפרטורות בחודשים הללו עולות והשמש זורחת בשמיים לאורך כל שעות היום.