נופש בברלין

נופש בברלין

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

נופש בברלין

נופש בברלין

הצג רשימת יעדים לבחירה

אטרקציות בברלין

 

העיר ברלין היא ללא צל של ספק אחת מהערים האהובות ביותר על תיירים מרחבי כל העולם. העובדה שהעיר מציעה שפע של אטרקציות לכל מבקריה במהלך היום וגם לא פחות אטרקציות במהלך הלילה, הופכת אותה ליעד מועדף על פני רבים ולא בכדי טיסות לברלין יוצאות מכל קצוות תבל. 

המבנים ההיסטוריים של העיר

אחד מסוגי האטרקציות הבולטות ביותר של העיר ברלין הם אותם מבנים בעלי חשיבות היסטורית לעיר ברלין בפרט ולגרמניה בכלל. אחד מאלה הוא בניין הרייכסטאג, אחד מהמבנים המפורסמים ביותר בעיר, בו יושב הפרלמנט הגרמני. אחד הדברים במבנה שהכי מושך אליו תיירים הוא השילוב בין חדש לישן במקום, שילוב שבא לידי ביטוי למשל בחזית האבן המקורית של הבניין כשמעליה ניצבת לה כיפת זכוכית מודרנית. עוד מבנה היסטורי בעל חשיבות עצומה אפילו יותר אליו מגיעה כמות אדירה של מבקרים הוא דווקא מבנה שאינו קיים יותר, מבנה שכל שנותר ממנו הוא שרידים ברחביה של העיר ברלין. הכוונה היא כמובן לחומת ברלין, האתר אשר אין דילים לברלין במסגרתם לא יבקרו בו ואין טיול מאורגן לברלין אשר החברים בו לא יגיעו אליו. החומה שהפרידה בעבר בין מערב גרמניה למזרחה ונופצה בשנת 1989 הינה הסמל הגדול ביותר לאחדות גרמניה, והאתר אליו כל מבקר בעיר רוצה להגיע.
 

דילים לברלין והתרבות המקומית
 

אך כאמור, המבנים ההיסטוריים הינם רק חלק מהאטרקציות שמציעה העיר ברלין. מדובר בעיר שלצד ההיסטוריה גם מתגאה בתרבות, תרבות שמציגה בפני התיירים את מוזיאון גוגנהיים הגרמני. במוזיאון יהיה ניתן לחזות בתערוכות מתחלפות שונות ואף על היותו שוכן בבניין יחסית צנוע, הוא עדיין נחשב לאחד מהמקומות בעיר שהכי כדאי להגיע אליהם . דילים לברלין הינם כאלה שאף יפגישו אתכם עם חיי הלילה הסוערים של העיר, כשלצד כל המועדונים, המסעדות והברים ישנו מקום אחד שכל מי שמגיע לעיר ומעוניין ליהנות מוכרח להכיר, הברגהיין. מדובר במועדון שנחשב לאחד הטובים בעולם, אם לא הטוב שבהם, כשהמוזיקה המתנגנת לאורך כל הלילה היא של טכנו והאוס והיתרון הגדול שלה הוא היותה מתנגנת במערכת הסאונד הכי טובה שיש לגרמניה להציע. המקום מכיל כ-1,500 מבלים בו זמנית מדי לילה, כאשר הביקוש בעקבות השם שיצא למועדון גדול מהיצע המקומות, אך ללא ספק ולמרות האפשרות שלבסוף תבלו את הלילה בהמתנה בתור ולא תיכנסו, מדובר במקום ששווה למענו לקחת את הסיכון. 

 

האתרים המובילים בברלין, מדריך מהמומחים שלנו בנופש-אונליין, הדרך הבטוחה להבטיח חופשה מושלמת, אל תהססו לבחון את המדריך שלנו.