נופש בטוסקנה

נופש בטוסקנה

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

נופש בטוסקנה

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

נופש בטוסקנה

הצג רשימת יעדים לבחירה

נופש בטוסקנה

אטרקציות בטוסקנה

 

טוסקנה נתפסת בעני רבים כאחד היעדים הפופולאריים והמבוקשים ביותר בקרב תיירים ומבקרים רבים אשר בוחרים לצאת לחופשה בטוסקנה.

מחוז טוסקנה ידוע בשפע הנרחב של מוקדים ואתרים תיירותיים אשר מושכים אלים תיירים ומבקרים מכל רחבי העולם, כנו כן, טוסקנה היא אחת מערי הנופש המועדפים והפופולאריים ביותר באיטליה וזאת לאור העובדה שמחוז טוסקנה נחשב לאחד המחוזות המרהיבים ביותר באיטליה הן מבחינת יופיו ואוצרות הטבע הקיימים בו והן מבחינת  אתרי  ההיסטוריה הרבים שבו , אשר שילוב של שניהם מוביל לחופשה חווייתית מרתקת ומושלמת.

רבים מהאנשים בוחרים חופשה בטוסקנה בעיקר בחודשי הקיץ וזאת משום שמזג האוויר בטוסקנה בתקופה הקיץ הוא מזג אוויר נוח ונעים, הטמפרטורות נוחות, מה שמאפשר לכם ליהנות משלל האטרקציות והאפשרויות המגוונות שיש למקום להציע לכם.

 


אטרקציות בטוסקנה, חוויה של פעם בחיים 

 

חופשה בפירנצה מאפשרת לכם ליהנות מכל העולמות וזאת אודות לשפע האטרקציות השונות והמגוונות הקיימות במקום המשלבות נופי טבע מרהיבים ועצרי נשימה לצד אתרים היסטוריים ותרבותיים המתמזגים להם יחד עם ריחות מהמטבח האיטלקי שכולם יחדיו יובילו לחופשה מושלמת ומאתגרת.

לאחר ש"מיציתם" את שלל האטרקציות אשר מציעה עיר הבירה טוסקנה, תוכלו לבחור ליהנות משלל האתרים, המוזיאונים והמוקדים התיירותיים אשר מציעה פירנצה, כחלק מחבילות נופש לפירנצה אותם מציות חברות הנסיעות השונות.

 

מוזאונים מומלצים בפירנצה
 

פירנצה ידועה בשפע המוזאונים והאתרים התרבותיים הקיימים בה, כאשר ישנם כמה מוזיאונים שהם "בגדר חובה" בעבור כל אלו הנהנים מחבילות נופש לפירנצה ואתם מציעות חברות הנסיעה השונות..

בין המוזאונים הרבים הקיימים במקום ניתן למצוא את :

 

גלריית אופיצי (מוזיאון אופיצ'י) – הוא אחד מהמוזאונים העתיקים והמפורסמים ביותר בעולם בכלל ובפירנצה בפרט.

והוא מהוות אוסף יצירות אומנות אשר נאספו במשך דורות ע"י משפחת מדיצ'י.

אוסף היצירות המוצגות במוזיאון הם מהיצירות המפורסמות והמרשימות ביותר של גדולי האומנים שחיו באיטליה באותה תקופה בניהם ניתן למצוא את יצירותיהם של מיכלאנג'לו, לאונרדו דה וינצ', רפאל ושל עוד  אומנים גדולים ומפורסמים.

שעות פתיחה: בימי שלישי עד ראשון החל מ-08:15 עד 18:50 (בימי שני המוזיאון סגור).

 

המוזיאון הלאומי ברג'לו -  מוזיאון הנמצא בעיר פירנצה, אשר נחשב לאחד המבנים הציבוריים העתיקים ביותר בעיר.

המוזיאון שימש בעבר ארמו וכבית משכנו שלראש העיר, כמפקדה, ואף כבית משפט והחל משנת 1865 משמש המבנה כמוזיאון מהטובים ביותר בעולם כולו לפיסול.

במקום מוצגים יצירות מופת ואוספים כאלה ואחרים של גדולי הפסלים והאומנים המפורסמים בניהם: דונאטלו, גיברסי, מיכלאנג'לו ועוד אומנים ידועים ומפורסמים.

שעות פתיחה:  א'-שבת: 13:50-08:15, ובין התאריכים: 11.5-19.9 א'-שבת 17:00-08:15.

 

מוזיאון פאלצו וקיו – הוא אחד מהמבנים המפוארים והמרשימים ביותר באיטליה, אשר שימש בעבר כארמון וכיום משמש המבנה כמוזיאון.

מוזיאון פאלצו וקיו נושק לגובה של 54 מטרים מעוצבים מחולקים, כאשר על קירות הארמון מכוסים בציורי קיר בהם מתוארים קרבותיו של קוזימו 

שעות פתיחה: א'-שבת 9:00-32:00

 

חשוב לציין, שביקור במוזאונים החשובים והמומלצים בפירנצה היא חוויה לכל המשפחה, בה גם הילדים יכולים לקחת חלק פעיל מהחוויה וליהנות באופן שאינו עולה על הדעת

 

ביקור לא פחות חשוב אותו יש לשלב במסגרת חבילות נופש לפירנצה הוא:

 

מגדל פיזה – מגדל פיזה או בכיניו המגדל הנטוי ו/או מגדל הפעמונים, הוא מגדל הניצב בפיזה שבאיטליה ונחשב לאחד המבנים והסמלים המפורסמים והידועים בה.

מגדל פיזה ידוע בשל נטייתו על צידו והוא מהווה את אחת האטרקציות הפופולריות והידועות המושך אליו תיירים ומבקרים רבים.