נופש בפראג

נופש בפראג

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

נופש בפראג

נופש בפראג

הצג רשימת יעדים לבחירה

מזג אוויר בפראג

 

בניגוד אולי לערים תיירותיות אחרות ברחבי אירופה, בפראג אפשר לבקר לכל אורך השנה. בלא מעט יעדים סוגרים את שעריהן של אטרקציות רבות בתקופות שונות במהלך השנה, בעיקר בתקופת החורף, אך למרות המשקעים והקור העז, בפראג תוכלו ליהנות משלל הדברים שהעיר מציעה בכל עונה.


דילים לפראג בחורף ובקיץ

 

יחד עם זאת, כמובן שישנן עונות שכדאי יותר לבקר בפראג וכאלה בהן כדאי פחות. אף על פי שהיופי במהלך תקופת החורף אינו נפגע ולו במעט, בחודשים דצמבר עד פברואר הטמפרטורות בבירת צ'כיה קרות מאוד ונעות סביב 2 מעלות ביום ויורדות לעיתים עד מינוס 5 במהלך הלילה. מי שבכל זאת בחר דילים לפראג בחודשים אלה, מוטב יהיה שיתעטף היטב ויכסה עצמו בכל הבא ליד, החל מבגדים ארוכים ומחממים, דרך מעילים וכפפות ועד כובעי צמר ונעליים אטומות ועמידות בפני גשם. בקיץ, עונה בה טיסות לפראג ממריאות חדשות לבקרים וכמות התיירים רבה אל העיר, גם כן הטמפרטורות לעיתים לא הכי נוחות, אך הפעם מהעבר השני של המתרס. קיץ בפראג הוא קיץ עם חום לא מועט ועם מזג אוויר מאוד יבש ולכן לכל מקום אליו תגיעו בעיר, מוטב יהיה אם זה ילווה בבקבוק של מים צוננים שיחכה לכם בתיק הגב שלכם או אפילו אצלכם ביד. הטמפרטורות על פניו לא נראות כה גבוהות, 23 ביום ועד 10 מעלות בלילה, אך לעיתים היובש אותו מרגישים הופכים את מזג האוויר להרבה פחות אטרקטיבי מהנדמה.

 

מהם החודשים האטרקטיביים ביותר עבור נופש בפראג

 

החודשים האטרקטיביים ביותר עבור נופש בפראג הינם ללא צל של ספק חודשים מרץ עד מאי. 15 עד 18 מעלות ביום ובאזור ה-3-5 מעלות בלילה הופכים את השהות בפראג למהנה לא רק מבחינת האטרקציות והאתרים הנהדרים בעיר, אלא גם מבחינת מזג האוויר הנפלא. עם בגדים קלילים מתחת למעיל דק או לחולצה קצת יותר ארוכה, בעיקר בשביל שעות הלילה הקרירות, טיול בפראג בתאריכים הללו הופך לאחד מהטיולים האידיאליים ביותר אותם ניתן לעשות. עוד עונה בה דילים לפראג הינם מאוד מבוקשים היא עונת הסתיו. אמנם מדובר בטמפרטורות קצת יותר נמוכות מאשר באביב ובימים בהם הסיכוי למשקעים גדול הרבה יותר, אך בחודשים ספטמבר-אוקטובר ועם לבוש מתאים, עדיין תוכלו לקיים טיול בלתי נשכח במזג אוויר די אטרקטיבי.