חופשה ברומא

חופשה ברומא

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חופשה ברומא

חופשה ברומא

הצג רשימת יעדים לבחירה

מזג אוויר ברומא

רומא היא ללא ספק אחת מהערים בה תוכלו למצוא כמות לא קטנה של תיירים לכל אורך השנה. יחד עם זאת, בדומה לערים אחרות, גם עבור בירת איטליה יש עונות בהן יהיה הרבה יותר נעים לבקר בה, לצד עונות בהן אולי לא צריך להתרחק מהעיר, אך הטיול בה יהיה בהחלט הרבה פחות אידיאלי.

 

מתי הכי כדאי לרכוש חבילות נופש לרומא
 

העונות הטובות ביותר להזמין טיסה לאיטליה הן הסתיו והאביב. מדובר בעונות בהן הטמפרטורה נוחה יחסית ונעה בסביבות 15-20 מעלות, כשגם כמות המשקעים היא נמוכה וכמעט ולא מפריעה לשום תכנית אותה שאפתם לעשות במסגרת חבילת נופש ברומא. הדבר היחיד אותו עליכם יהיה לזכור הוא לקחת לבוש מתאים, בעיקר לשעות בין הערביים והלילה, אז הטמפרטורה יורדת מעט והופכת להיות קרירה יותר, אך עדיין כזאת בה תוכלו ליהנות מהעיר בעזרת לבוש מתאים, גם אם לא יהיה מחמם יותר מדי.

 

לצד העונות הטובות יותר, יש גם את העונות הטובות פחות, כל עונה ובעיית מזג האוויר שלה ברומא. ראשית, עונת החורף. אין בכלל ספק כי לטייל באירופה בחורף היא חוויה, אך לא תמיד חיובית במיוחד. אף על פי שהחורף הרומאי הוא לא מהקשים ביותר באירופה ואפילו לא קשה כפי שאפשר לחוות באזורים אחרים באיטליה, עדיין דילים לרומא בחורף הם כאלה בהם צריך להתלבש בהתאם עם לבוש מחמם דוגמת מעיל, כפפות ואפילו שני זוגות גרביים, זאת לצד מטרייה אותה כדאי לקחת יחד איתכם לכל מקום אליו אתם מעוניינים להגיע. גם חבילות נופש לרומא בעונת הקיץ היא אינה החבילה האידיאלית ביותר אותה ניתן להשיג למטרות ביקור בבירתה של ארץ המגף, שכן גם כאן, בניגוד לערים אחרות באירופה, הטמפרטורה היא גבוהה ובתקופות מסוימות לאורך חודשי הקיץ אף גבוהה מדי. לכך יש לצרף את אחוזי הלחות הגבוהים בחודשי יולי אוגוסט מה שהופך את הטיול ברחבי רומא לטיול לא נעים בעליל. בנוסף, לא מעט מבעלי העסקים בעיר יוצאים לחופשה השנתית שלהם בדיוק באותה התקופה כך שבהחלט ייתכן שתפסידו כמה מהמקומות שדואגים לחוויה של רומא להפוך לכפי שהיא.