נופש בוינה - לא רק שטרודל ומוצרט

נופש בוינה - לא רק שטרודל ומוצרט

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

נופש בוינה - לא רק שטרודל ומוצרט

נופש בוינה - לא רק שטרודל ומוצרט

הצג רשימת יעדים לבחירה

אטרקציות בוינה

 

וינה היא ללא ספק אחת הערים המרתקות ביותר באירופה והינה עיר בה במשך כל היום תוכלו בקלות למצוא מה לעשות. מדובר במקום שופע אטרקציות, מה שמקנה תעסוקה מסביב לשעון עבור כמות התיירים הגדולה שפוקדת את העיר מדי יום.

נופש בוינה ועלייה על הגלגל הענק

אחת האטרקציות המוכרות ביותר ואחד הסמלים הגדולים ביותר של העיר הוא הגלגל הענק. כמעט ולא ניתן למצוא אדם שבוחר נופש בוינה ומוותר על התענוג הגדול שבעלייה אל הגלגל המתנשא לגובה של כ-65 מטרים וממנו ניתן לתצפת על כל היופי המרהיב של אחת הערים היפות ביותר באירופה. מדובר באטרקציה שעד לא מזמן התהדרה בתואר הגלגל הענק הגדול ביותר בעולם, אך למרות שכיום זה של לונדון גנב לו את הבכורה, עדיין מדובר באחד הבילויים האהובים ביותר בבירה האוסטרית. אחד הדברים הבולטים ביותר לעין אותו ניתן לראות ממרומי הגלגל הוא סמל נוסף של אוסטריה, נהר הדנובה, שמציע את הדרך הטובה ביותר להתרשם משלל האתרים שמציעה העיר,  שייט. השייט מגיע במספר אפשרויות, כשבניהן ניתן למנות את השייט הלילי, השייט במסגרתו יהיה ניתן לעגון ולטייל באחד מנקודות העגינה האפשריות, שייט קולינרי בו כל נוסע יוכל ליהנות גם ממאכלים שונים ועוד.  

 

דילים לוינה עבור משפחות עם ילדים

 

האטרקציה הבאה אותה יהיה כדאי להכיר במהלך ביקור בעיר וינה היא זו של בית האופרה המלכותית. מדובר באחד מהסמלים התרבותיים המשמעותיים ביותר בהיסטוריה האוסטרית שעבר הפגזות קשות בתקופת מלחמת העולם השנייה, אך לאחר פרויקט שיקום ושחזור הפך למבנה מפואר אפילו יותר מבעבר בו מתקיימים מופעי אופרה חדשות לבקרים. לצד השייט על נהר הדנובה או נוכחות באחד ממופעי האופרה של האולם המרהיב, חשוב לזכור שרבים מרוכשי דילים לוינה הינן משפחות שמגיעות אל העיר עם ילדים וקרוב לוודאי שיחפשו גם אטרקציה עבורם. זה בדיוק הזמן להכיר את פארק השעשועים של וינה, הוורסטלפראטר, פארק השעשועים הוותיק ביותר בעולם שמציע מגוון רחב של מתקנים מהנים, למשל רכבות הרים, מכוניות מתנגשות וקרוסלות, כשלצדם גם מסעדות ומוזיאונים.  

 

מתכננים את הטיול הבא בוינה ?
 

חבילות נופש לוינה

וינה ברגע האחרון