הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
הצג רשימת יעדים לבחירה

מזג אוויר בוינה

 

וינה היא אמנם אחת הערים היפות ביותר באירופה אך מה לעשות, היא גם אחת הקרות שבהן. מדובר בעיר בה בקיץ אמנם מהנה ביותר לטייל אך בחורף קשה מאוד, עד אשר אפילו מומלץ ביותר להימנע מכך בשבועות ואפילו בחודשים מסוימים.

נופש בוינה בעונה הנכונה

העונה בה הכי כדאי לבקר בוינה היא כמובן עונת הקיץ. מדובר בטמפרטורות מאוד ידידותיות לתייר, כאשר פעמים רבות ניתן להבחין בשמש המחממת בשמיים, כשהטמפרטורות ינועו סביב ה-20 מעלות, כשבשיאו של חודש יולי אף יעלו עד ל-25 מעלות. כמובן שגם במהלך חודשי הקיץ ובעיקר בלילה, הטמפרטורות יכולות לצנוח ואף לא ניתן יהיה להיות יותר מדי מופתעים מגשם קל, אך מדובר במצב שבו גם הטמפרטורה הנמוכה ביותר בחודשים הללו הינה טמפרטורה שבעזרת ביגוד מתאים של סוודר דק או חולצות עבות יותר מהרגיל יהיה אפשר להסתדר איתן ללא שום בעיות מיוחדות. לעומת זאת, נופש בוינה בחודשי החורף, בעיקר בחודשים דצמבר, ינואר ופברואר, כבר הופך להיות משימה הרבה יותר קשה. נכון, וינה יפהפייה גם בעונת החורף, אך המעלות צונחות מדי יום, כשלעיתים אף ניתן להיתקל בטמפרטורה שיורדת אל מתחת ל-0 ומציגה מעלות שליליות. במקרה וכן הגעתם בחודשים הללו לוינה והחלטתם בכל זאת לצאת החוצה ולהתרשם מהאתרים המרתקים של העיר, יהיה עליכם להצטייד בביגוד תרמי מתאים דוגמת גטקסים, כפפות וכובעי צמר, זאת על מנת לשמור על חום גופכם וכדי שאכן תוכלו ליהנות מהטיול ולא תיאלצו לבלות אותו כל היום במיטה עם כדורים נגד צינון וכוס תה מהביל לצדכם.

 

היתרון הגדול של דילים לוינה בחודשי החורף
 

למרות שרוב האנשים יעדיפו קרוב לוודאי את מזג האוויר הקיצי כדי לנצל אותו לטיול בבירת אוסטריה, עדיין ישנו יתרון אחד בולט שיש לבחירת נופש בוינה דווקא בעונת החורף בחודשים הגשומים ולא בחודשים בהם השמש זורחת בשמיים. מדובר כמובן במחיר החבילות לעיר, כאשר דילים לוינה בחודשים דצמבר, ינואר ופברואר יהיה נמוכים משמעותית מהמחירים אותם כל מי שיהיה מעוניין לבקר בעיר האוסטרית בחודשים יוני, יולי ואוגוסט ייאלץ לשלם.

 

 מתכננים את הטיול הבא לוינה שבאוסטריה? 
 

חבילות נופש לוינה
 

וינה ברגע האחרון