נגישות
מרכז ההזמנות:  072-2220002

צרו קשר

פנייתך נשלחה.
נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם.

 

מזג האוויר באי כרתים


 
האי כרתים נחשב לאחד מהיעדים הפופולריים ביותר ברחבי אירופה מסיבות רבות, כאשר אחת הבולטות שבהן היא מזג אוויר. בעוד אנחנו כישראלים נהנים ממזג אוויר די דומה, מזג אוויר שמבטיח שמש לוהטת בקיץ וימים לא יותר מדי גשומים בחורף, ברוב אירופה מסתכלים על מזג האוויר של האי היווני כדבר יוצא דופן.
 

חבילות נופש ליוון בתקופת החורף ובתקופת הקיץ 


 
את העובדה שלא מעט אנשים פוקדים את האי בתקופת הקיץ אין יותר מדי מה להרחיב. מדובר באי שידוע בעיקר בשל החופים הנהדרים שלו ובשל המים שמציעים טמפרטורה חמימה בחודשי הקיץ, כך שזהו דבר טבעי שכמות התיירים באי בתקופה זו הינה גדולה ואפילו גדולה מאוד. בכלל, חבילות נופש ליוון הן דבר מאוד שכיח בתקופת הקיץ, בעיקר אל האיים השונים ולא רק אל כרתים, כמו לדוגמא חבילות נופש לרודוס, לסנטוריני ולקוס. יחד עם זאת, ההפתעה הגדולה היא כאמור בתקופת החורף. אז נכון, אין מדובר באותה תדירות של טיסות שממריאות אל האי ובמדינות שונות דוגמת ישראל אפילו אין טיסות ישירות לכרתים בתקופה זו, אך נופש בכרתים בתקופת החורף אף הוא מתבצע לעיתים קרובות ובקרב תיירים רבים, שנהנים משאר האטרקציות שיש לאי להציע.
 

נופש בכרתים בחודשים אפריל ומאי 

 
למרות שהאי כרתים הוא אחד המקומות האטרקטיביים ביותר לחופשת בטן-גב, רבים מהתיירים מעדיפים דווקא לנצל את ההפוגה הקלה מהשמש הקופחת ולהגיע אל האי כששיא התיירים כבר מאחוריהם, ולטייל בו באין מפריע. למרות שלא יהיה נדיר בחודשים אוקטובר ונובמבר להיתקל בימים גשומים לא מעטים, אין מדובר בגשם שאמור להפריע לאף מטייל להמשיך במסלול המתוכנן שלו. גם החודשים אפריל ומאי הם חודשים בהם נופש בכרתים אולי פחות פופולרי בקרב התיירים שמתכננים להשתכשך במים, אך מדובר בחודשים הטובים ביותר על דעת רבים להגיע ולטייל בין הכפרים העתיקים של כרתים ולבקר בין המבנים העתיקים, האתרים הארכיאולוגיים והקניונים המרהיבים של האי.