נופש בברלין

נופש בברלין

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

נופש בברלין

נופש בברלין

הצג רשימת יעדים לבחירה

מזג אוויר בברלין

 

מזג האוויר הקר של אירופה אינו פוסח גם על אחת הערים האהובות ביותר שלה, העיר ברלין. בירת גרמניה הינה עיר בה כמות התיירים אשר פוקדת אותה היא גדולה בכל עונה מעונות השנה ואם גם אתם נמנים על קבוצה זו, חשוב שתתעדכנו כמה שיותר קרוב לתאריך הטיסה מהו מזג האוויר שיצפה לכם שם עם נחיתתכם על מנת שלא תפספסו שום אטרקציה בברלין.


דילים בברלין עם מטרייה ביד


יחד עם זאת, ישנן מספר מגמות עליהן ניתן כבר להצביע בכל הקשור לאקלים בברלין ולמשקעים שאמורים לרדת בעיר, כשאחת המגמות הללו קשורה לכמות ימי הגשם. לא משנה אם מדובר בחורף, סתיו, קיץ או אביב, אם בחרתם דילים לברלין אחד הדברים הראשונים אותם כדאי שתארזו במזוודה לטיסה לברלין, או לחילופין תקנו עם נחיתתכם בעיר, הוא מטריה. בברלין כמעט חצי מהימים בכל חודש הינם ימים גשומים, ימים שעשויים לרדת בהם משקעים. יחד עם זאת, חשוב להבהיר כי כמות המשקעים בברלין אינה כה גבוהה וכי יום גשום יכול להיות יום בו יירדו ממטרים קלים בלבד. כמובן שהסיכוי לגשם כבד יותר בחורף הינו גבוה יותר מאשר הסיכוי לכך בקיץ, אך חשוב להתכונן בהתאם לגשמים גם במהלך החודשים היותר חמים, כמו גם לאפשרות סבירה של שלג במהלך החודשים הקרים.

הטמפרטורות הצפויות בברלין


לעומת הימים הגשומים לאורך השנה בעיר ברלין, הטמפרטורות בין חודש לחודש ובין עונה לעונה כבר שונים הרבה יותר. החודשים הקרים ביותר בברלין, אלה בהם תוכלו לפגוש פתיתי שלג בדרככם לחומת ברלין או לבניין הרייכסטאג, יהיו חודשים דצמבר עד פברואר, או אז הטמפרטורות יעמדו על בין 2-3 מעלות מעל האפס ביום לבין 2-3 מעלות מתחת לאפס בלילה. לעומת זאת, הטמפרטורות בקיץ הינן גבוהות בהרבה כשהשיא הוא באופן לא מפתיע בחודשים יוני- אוגוסט, אז הטמפרטורה ביום הינה כ-22-24 מעלות. אף על פי כן, גם עבור דילים לברלין בחודשים אלה מוטב יהיה אם תביאו יחד איתכם במזוודה גם לבוש מחמם מעט, לשימוש בעיקר לאחר רדת החשיכה, אז הטמפרטורות יורדות לאזור 12-14 מעלות.